Domov

Hypotéka pro vás


Je tomu už opravdu hodně dlouho, asi pět let, kdy jsme se s posledním partnerem rozešli. My jsme sice byli opravdu hodně zamilovaní a měli jsme toho opravdu hodně společného, ale přeci jen mezi námi už byly takové mezery a nad námi takové mráčky, že už vlastně náš vztah nešel nějak udržet. Partner stále chtěl bydlet v nájmu. Zatímco já bych už nejraději si vzala nějakou hypotéku a nejraději bych bydlela ve vlastním bytě nebo domě.

Chcete hypotéku?

I když můj sen byl, že bychom bydleli někde na vesnici ve vlastním domečku a chovali zvířata, tak jsem byla ochotná také zlevnit na to, že bychom šli bydlet na město do malého bytu. Třeba malý byt o velikosti tří místností, kdy místnosti by nemusely být opravdu ohromné. I když mám ráda prostor, z toho bych vážně slevila. Jenomže partner vůbec si nechtěl vzít žádnou hypotéku. Tohle mě opravdu hodně vadilo. Opravdu nechápu, proč bych celý život měla bydlet někde v nájmu a zbytečně platit peníze někomu za něco, co potom nebude nikdy moje. Tohle jsem ale nechtěla nikdy dopustit a ihned, když mi bylo osmnáct nebo devatenáct let, tak jsem byla pevně rozhodnutá, že někdy v budoucnu s partnerem si vezmeme hypotéku a půjdeme bydlet ve vlastní nemovitosti.

My šetříme peníze.

Řekněte mi, že je to opravdu veliká výhra, když člověk bydlí ve vlastní nemovitosti. Proto mě také velice zaujala hypotéka, která se jmenuje nebankovní hypotéka bez registru. Tohle mě opravdu zaujalo na první pohled, protože moje kamarádka také má nebankovní hypotéku bez registru a sama si ji moc pochvaluje. Prý je to opravdu ta nejlepší hypotéka, kterou kdy viděla. Protože moje kamarádka mi řekla, že o nebankovní hypotéce bez registru uvažovala už opravdu hodně dlouho a potom byla velice mile překvapená, když zjistila, že tato nebankovní hypotéka bez registru je opravdu velice rychle schválená a také odpadá zbytečné papírování. A navíc, když si vezmete nějakého finančního poradce, tak všechno jde opravdu lehce.

Mohlo by se vám také líbit...