Produkty

K čemu je dobrý OCD distortion pedal

Být hudebníkem dnes není jednoduché, zvláště pokud se tomuto věnujete pouze na amatérské úrovni. V takovém případě totiž velmi často nemáte originální produkci, nýbrž hrajete hity známých profesionálních interpretů, ovšem bez toho, že byste měli jejich technické vybavení. Na druhou stanu vás najímají na nejrůznější akce jako jsou plesy či zábavy, neboť je to pro pořadatele mnohem levnější řešení – a buďme realističtí, pozvat skutečné profesionály by často bylo nad jejich finanční možnosti. Výhodou také je, že jedna kapela hraje hity mnoha různých zpěváků, takže si na své může přijít skutečně každý. Problém nastává v okamžiku, kdy si uvědomíme, že návštěvníci oné akce od nás očekávají výkon, který se bude originálu pokud možno co nejvíce podobat.

hra na klasickou kytaru

Proto není divu, že tyto kapely mnohdy používají nejrůznější pomůcky, které mají dotvořit patřičné zvukové efekty, které by jinak byly nad jejich síly. Příkladem může být OCD distortion pedal. Jedná se o zařízení, které umožňuje manipulaci se zvukem. Setkáme se s ním například ve chvíli, kdy máme obtížnou sekvenci. Tento přístroj pak námi nahraný zvuk, který jsme vytvořili, předělá do podoby, kterou potřebujeme. Výsledkem je, že vše zní daleko lépe, a mnohem více se podobá oné originální hudbě.

hojně navštívený koncert

Samozřejmě je potřeba si uvědomit, že ani tento přístroj není všemocný. Například nedokáže vyčarovat nástroj, který tam zkrátka není. Pokud nám tedy například chybí hráč na bicí, a v původní písni bicí je, pak máme smůlu a budeme tuto skutečnost muset řešit jiným způsobem.

Přesto se jedná o užitečného pomocníka, kterého využívají prakticky všechny podobné kapely. Díky nim mohou podat podstatně lepší výkon, což znamená, že se jejich vystoupení bude více líbit. Tím pádem na něj také bude chodit více lidí a kapela tak bude mnohem častěji najímána, neboť pořadatelé samozřejmě chtějí co největší účast. V konečném důsledku to pak znamená, že si ona kapela vydělá mnohem více peněz. A to je rozhodně něco, co se v každém případě vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám také líbit...