Nezařazené

Kde hledat toho pravého?

Když se ženě blíží třicítka nebo ji již překročila, může očekávat zvědavé otázky, kdy už se konečně ukáže s tím pravým. Vy však žijete single a nic vám neschází. Ale ruku na srdce – každá má v sobě kus romantiky a podvědomě čeká na někoho, kdo se jí natolik zalíbí, že dá přece jen přednost životu ve dvou.
Jenže kde jej najít, když pracujete v ženském kolektivu, po práci si dáváte rande leda tak s kamarádkou nebo kolegyní a ve volném čase chodíte tančit břišní tance? Tam moc příležitostí k seznámení nemáte.

láska

JAK JÍT LÁSCE NAPROTI
Když nechcete zůstat sama, nic naplat, musíte lásce pomoci. I když si myslíte, že šance je mizivá, přece jen přichází v úvahu více možností k seznámení, než si myslíte.

Obnovte staré kontakty
Tady by mohla být jedna z cest, jak udělat konec své samotě. Vzpomeňte si na bývalé spolužáky, kolegy a známé. Zkuste být aktivní a uspořádat setkání bývalé třídy po letech. Většina mužů zde bude jistě už zadaných, ale klidně se může dostavit i ten, který jako vy je stále sám.

Pozvání na svatby neodmítejte
Odmítáte pozvání kamarádek, které se rozhodnou svůj vztah zpečetit svatbou, a to jen proto, že se vám tam nechce samotné? To děláte tu největší chybu! Protože právě na svatbách se lidé nejvíce seznamují. Je docela pravděpodobné, že se tam najde stejně osamělý příbuzný nebo svědek.

Hledejte správné virtuální přátele
Více než na seznamce můžete najít spřízněnou duši na stránkách lidí s určitými zájmy, které lidi nejvíce spojují. Možná ráda fotíte, jezdíte na kole nebo vaříte, a tak se tu dejte do rozhovoru a nějaký sympaťák se může najít.

léto

Dobrodružství se nebraňte
Zkuste si vyrazit na dovolenou nebo jen tak s krosnou na zádech na výlet. Trochu si zariskujte, dejte pryč příliš velká očekávání a nebraňte se náhlé vášni. Přečtěte si, jak neočekávaně to může dopadnout:

Mohlo by se vám také líbit...