Společnosti

Všechno pro zářivý úsměv

Úsměv je nejkrásnější módní doplněk, co si žena a i kdokoliv jiný může obléct. Bohužel už však není samozřejmostí, že je vždy o co stát. Plno lidí si totiž v průběhu života tak trochu neuvědomuje, čím vším své dutině ústní škodí a jak se to poté projevuje na její kvalitě. Péči o zuby není opravdu radno jakkoliv podceňovat. Doporučuje se minimálně dvakrát ročně navštěvovat zubního lékaře, abyste byli neustále v obraze s tím, jak jste na tom. Co můžete udělat ale vy sami pro to, abyste měli opravdu krásný úsměv od ucha k uchu?

rovnátka

  • Vyzkoušejte kokosový olej. Plno lidí se snaží docílit co nejbělejších zubů za pomocí nejrůznějších zubních past. Pozor! Jejich nadměrným použitím si můžete zcela odrovnat zubní sklovinu a to vám už žádný lékař do pořádku nedá. Vyzkoušejte namísto toho něco, co funguje a je na přírodní bázi – jako třeba již zmíněný kokosový olej. Vložte si každý večer po vyčištění klasickou pastou malý kousek oleje do úst a tak deset minut ho tam ležérně převalujte. Výsledky nebudou hned, ale za to budou stát za to.
  • Zvažte návštěvu ortodoncie. Pokud jste opravdu velmi nespokojení s tím, jak vám po krásných mléčných zubech narostly ty vaše druhé, tak nemusíte hned házet flintu do žita a nedej Bože se přestat smát. V dnešní době existuje opravdu mnoho typů rovnátek, které vám mohou dopomoci k dokonalému úsměvu.
  • Věnujte svým zubům opravdu poctivou péči a dopřejte si trpělivosti. Ta, jak je známo, růže přináší a ani tato situace není výjimkou. Pokud máte rádi sladké, kávu či černý čaj, pak je dobré si téměř po každém požití některé z těchto věcí zuby opravdu dobře pročistit anebo použít alespoň zubní vodu.
  • Nebojte se zajít k zubnímu hygienikovi. Nechte si doporučit od samotného odborníka, jaká péče je pro vás ta nejlepší a čeho se naopak vyvarovat.

zuby
Chce to čas , ale uvidíte, že když budete dodržovat výše zmíněná pravidla, tak se velmi brzy dočkáte krásného a zářivého úsměvu.

Mohlo by se vám také líbit...