Nezařazené

8 triků, které musíte znát, když používáte Spotify


1.       Ještě lepší zvuk
Věděli jste, že u zvuku můžete přidat basy nebo si v domácím prostředí nasimulovat odrazy zvuků koncertní síně? Každý si může zvuk přizpůsobit dle svého hudebního vkusu, vybrat si může celkem z 22 možností.
Uživatelé Androidu nastavení zvuku naleznou pod záložkou „Kvalita zvuku“ a „Ekvalizér“. Kvalitu zvuku lze i snížit, čímž se ušetří objem dat. Majitelé iPhonů nastavení změní v nabídce „Přehrát“.
spotify logo
2.       Poslech před spaním
Pokud rádi posloucháte hudbu předtím, než upadnete do říše snů, nabízí se vám používat časovač, který Spotify po určité době vypne. Na něm si můžete také nastavit, po jak dlouhé době přehrávání ustane. Tímto způsobem šetříte elektřinu i vaši peněženku. Časovač můžete nastavit na minimálně 5 minut, maximálně na 1 hodinu.
3.       Efektivní vyhledávání
Vyhledali jste si název písně, ale s nabízeným výsledkem nejste úplně spokojeni? Pomocí několika triků najdete přesně to, co hledáte za pár minut. Nejdříve byste do vyhledávače měli napsat interpreta, teprve až potom název písně. Můžete použít i pokročilé filtry a hudbu vyhledávat podle žánru, roku vydání nebo zadat konkrétní název alba. Je možné vyhledávat i písně vydané v určitém časovém období, například mezi léty 1999 – 2002.
4.       Poslech offline
Představuje způsob, jakým můžete písničky poslouchat třeba na cestách, aniž byste museli být právě online. Stačí povolit režim offline. Ten vám umožní poslouchat pouze hudbu, kterou jste si uložili do vlastního seznamu skladeb.
Každých 30 dní však musíte přejít do online režimu, aby Spotify mohla ověřit, že máte službu stále zaplacenou.
5.       Společné playlisty
V bytě, který obýváte spolu se svými přáteli nebo na párty využijete společný playlist. Stačí kliknout na vámi vytvořený playlist, který pomocí tlačítka „Sdílet“ sdílíte s ostatními, kteří jej mohou obohatit o další oblíbené hudební tituly.
6.       Přehrání podobných písní
Slyšeli jste písničku, která se vám zalíbila a přesně odpovídá vašemu hudebnímu gustu? Spotify vám nalezne písně podobného ražení, které byste sami třeba ani nenašli. Stačí kliknout na tlačítko „Přejít na rádio“ a vytvoří se playlist založený na jedné jediné skladbě. Najdete ho pod záložkou „Rádio“.
aplikace spotify
7.       Přehrávání písniček bez prémiového účtu
Ti, kteří nevlastní prémiový účet, se na mobilních zařízeních musí spokojit s náhodným přehráváním písní. Na stolním počítači si lze vybrat požadovanou skladbu i bez prémiového účtu.
8.       Uložení jedním dotekem
Vlastníci iPhonu mají nespornou výhodu. Mohou ukládat písně jediným dotekem – přetažením prstu vlevo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám také líbit...