Produkty

Co o vás prozrazuje barva laku na nehty

Ženskost – ženy a dívky, které vyznávají přirozenou touhu po romantickém vztahu, jsou láskyplné, něžné, pozorné a laskavé, obvykle volí růžové odstíny přírodních laků na nehty. Růžová barva je odjakživa spojována s láskou a citem a je docela pravděpodobné, že růžový lak nebude preferovat manažerka s tvrdými lokty, která dává přednost kariéře před rodinou, i když samozřejmě toto není striktní ukazatel, který stoprocentně toto pravidlo potvrzuje.

krásná nožka

Smyslnost – ženy vyzývavé, toužící po maximální pozornosti, které rády flirtují, anebo je uspokojuje, pokud mohou své přednosti vystavit na odiv, si častěji vybírají laky červené, až rudé. Červená barva je nejvýraznější ze všech a stěží ji přehlédnete, proto byste také měly dbát o to, aby vaše prsty na rukou i na chodidlech byly čisté a upravené. Vínový lak upřednostní ženy a dívky, které jsou více uvážlivé, moudré, a červená je pro ně příliš výrazná a smyslná.

přírodní lak na nehty

Výstřednost – kdo chce být středem pozornosti za každou cenu a vyvolávat otázky, proč zrovna si vybíráte takovou barvu laku na nehty, měl by sázet na modrou. Tato barva může být charakteristická pro rebelky a kohokoli, komu nevyhovuje davová psychóza, a chce si jít svou vlastní cestou. Modrá barva může mít mnoho odstínů od tmavě modré přes bledě modrou až k zelenomodré. Modré laky velmi dobře vyniknou hlavně v kombinaci se stejným odstínem oblečení, např. se svetrem, blůzkou, kabátem či mikinou.

nehty na rukou

Kreativita – ta je velmi často spojována s fialovou barvou, což je i logické, pokud bychom se soustředili na barvy aury lidského těla. Fialová barva odpovídá horním čakrám m aury, tedy oblasti hlavy, která dodává prvotním myšlenkovým impulsům konkrétní kreativní podobu. Fialová může více přecházet do modré či do růžové nebo červené, což také ovlivňuje náladu ve smyslu větší uzavřenosti do sebe či větší extroverze (do červena).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Mohlo by se vám také líbit...