Produkty

Pod vlastní střechou můžete žít již za několik týdnů

Chtěli byste bydlet ve vlastním?
Nemáte na to dostatek peněz?
Děsí vás drahá, a velmi riziková hypotéka?
V cestě za vlastním bydlením lidem nejčastěji stojí tyto, a pak ještě mnohé další překážky. Hlavním ovšem bývá nedostatek peněz. Ten můžete překonat s pomocí drahého a dlouhodobého úvěru, nicméně vždy zde bude riziko, že budete mít potíže se splácením a o nemovitost nakonec přijdete. A je zde ještě něco – mnoho lidí už ani na takovou hypotéku nedosáhne, protože i tyto půjčky jsou drahé a jejich podmínky jsou rok od roku přísnější.plány domu, projekt
Nejlepší způsob, jak se vyhnout všem výše jmenovaným komplikacím je pořídit si takové bydlení, na které dosáhnete jen s vlastními úsporami, anebo pouze s pomocí malého úvěru. Tím spíše, že tento typ bydlení už není na českém trhu žádnou zvláštností. Od doby, kdy se na trhu s nemovitostmi objevily celoroční mobilní domy, má každý člověk šanci bydlet plnohodnotně pod vlastní střechou.
Mobilní domy jsou specifické tím, že postrádají základovou desku, i jiné pevné základy spojené se zemí. Díky tomu se jejich stavba výrazně urychluje, je levnější, a podle českých zákonů nepotřebujete k umístění takové stavby na pozemek žádné stavební povolení.
Naopak pokud jde o jejich vnitřní vybavení, nepoznáte rozdíl od běžného bytu – najdete zde vše, co potřebujete k životu a interiér si můžete nechat vybavit podle svých představ.dělník, nářadí, dřevo
Mobilní domy jsou rovněž ideálním řešením pro všechny ty, kdo chtějí bydlet rychle a nemohou si dovolit příliš čekat. Jak již bylo řečeno, k umístění na pozemek není třeba žádné povolení, ovšem klidně můžete požádat o kolaudaci i přidělení čísla popisného.
Stavby vznikají v areálu výrobce a na místo je dopraví speciální vozidlo. Díky tomu je jejich zhotovení maximálně rychlé, takže bydlet můžete v řádu několika týdnů, což je naprosto bezkonkurenční nabídka.

Mohlo by se vám také líbit...