Životní styl

Muži a prostata

Vždycky jsem si říkala, že různé cviky na prostatu zlepšují život a jsme potom více zdraví. A opravdu je tohle pravda, protože vážně jsou i speciální cviky, které využívají hlavně pánové, aby měli lepší prostatu a celkově své zdraví měli pod kontrolou. Věřte mi nebo ne, ale na webové stránce erectmax.cz, najdete blok a taky cviky na prostatu. Zdravá prostata je opravdu výsadou mužů, takže pokud má muž opravdu zdravou prostatu, tak si může gratulovat. A opravdu se zdravou prostatu může pyšnit zhruba více než polovina můžu v pokročilejším a starším věku. Takže si vezměte že když má třeba šedesátiletý muž zdravou prostatu, tak si může gratulovat, protože je jeden z mála, který je na tom opravdu dobře.

Muži chtějí být silní.

A věřte mi, že dnešní sedavé a uspěchané zaměstnání není vůbec dobrou prevencí pro to, abychom byli zdraví. A to hlavně ne pro pány. Protože je logické, že pokud pánové stále jenom sedí a nic jiného nedělají, tak to po jejich prostatu není zrovna dobré. Prevence prostaty je taky velmi často spojována s tím, že jsou kvalitní cviky na prostatu a jsou označovány jako Kegelovy.

Prostata je důležitá.

A jistě znáte Kegelovy cviky. Tyto Kegelovy cvičí i ženy, a to kvůli pánevnímu dnu. Takže opravdu je lepší, pokud tyto Kegelovy cviky cvičí i muži, aby měly zdravější prostatu, protože je to opravdu skvělá prevence, aby pánové měli lepší prostatu. Jedná se o sestavu nenáročných cviků, které můžete provozovat opravdu kdekoliv a kdykoliv. Já sama jsem byla velmi překvapená, když jsem se jednou ptala mužů, jestli vůbec ví, že jsou cviky na prostatu. A pánové na mě jenom zírali a říkali mi, že si dělám z nich jenom legraci, že prý žádné cviky na prostatu neexistují. Je opravdu velmi smutné, jak neznalost může člověku uškodit. jenže navíc mladí pánové by stejně asi žádné cviky nedělali, asi by se styděli, což je ale velká škoda.

Mohlo by se vám také líbit...